V rámci své společenské odpovědnosti přistupujeme k dalšímu konkrétnímu kroku – od dubna 2026 zavádíme systém sběru vysloužilých florbalových míčků a čepelí. I když to nejlepší na hřišti už mají dávno za sebou, tak stále mohou pomoci k dobrým věcem. Přidáváme se proto k iniciativě Českého florbalu, který se sbírce v rámci svých REkošů věnuje a následně z vysloužilého materiálu nechává vyrábět například medaile či tréninkový materiál. Myšlenka dělat sport a zohledňovat při tom dopady na životní prostředí a společnost se tak více stává realitou.











