Polovinu florbalové sezony máme za sebou, a tak jsme pro vás přichystali rozhovor s šéftrenérem mládeže Patrikem Kučerou, který přináší nejen pohled za uplynulými měsíci, ale také vhled do aktuálního dění a nastavení práce v klubu. Uvařte si horký nápoj, v klidu se usaďte a přejeme vám co nejpříjemnější čtení následujících řádků. A obzvlášť v této fázi sezony nezapomeňte chodit na florbal, Draci vás budou potřebovat!











